Contact

Voor vragen en of opmerkingen kunt u mailen naar redactie@in2gaming.com voor directe vragen aan een van onze werknemers kunt u mailen naar de mail adres dat onder hun naam staat. Voor het plaatsen van advertenties kunt u contact opnemen met Michel Janssen via m.janssen@in2gaming.com

Redactie

Michel Janssen
CEO and founder
m.janssen@in2gaming.com

Dylan van Tongeren
Editor-in-chief | Hoofdredacteur
dylan@in2gaming.com

Bas Kuppen
Social Media Manager
b.kuppen@in2gaming.com

Fabian Boogert
Redacteur
fabian@in2gaming.com

JuriƩn Veger
Redacteur
jurien@in2gaming.com

Christian Ta
Redacteur
christian@in2gaming.com